Changes between Version 99 and Version 100 of Documentatie/Beheerder/Installeren/Installatiehandleiding


Ignore:
Timestamp:
Oct 22, 2013 12:09:46 PM (13 years ago)
Author:
adriaan
Comment:

--

Legend:

Unmodified
Added
Removed
Modified
  • Documentatie/Beheerder/Installeren/Installatiehandleiding

    v99 v100  
    2424== Systeem-Eisen == 
    2525 
    26 Als richtlijn voor zowel de server als de werkstations geldt een Pentium IV-systeem met Windows XP of later, of een Linux systeem uit 2010 of later. OpenAC is compatibel met Windows XP, Windows Vista en Windows 7. Windows 8 compatibiliteit wordt onderzocht, maar lijkt ook goed. MacOSX kan in principe wel, maar wordt niet actief onderhouden. 
     26Als richtlijn voor zowel de server als de werkstations geldt een moderne PC met een gangbare Windows of Linux besturingssysteem. De werkstations hebben minimaal 512MB geheugen nodig; voor de server raden we 2GB of meer aan. 
    2727 
    28 De server heeft geheugen nodig afhankelijk van het aantal werkstations, gelijktijdige gebruikers en de grootte van de database zelf. Wij adviseren minstens 2GB. De werkstations hebben minstens 512MB nodig. 
     28Het wordt afgeraden om OpenAC te installeren op een netwerkschijf.  Een terminal-server omgeving wordt wel ondersteund. 
    2929 
    30 Het wordt afgeraden om OpenAC te installeren op een netwerkschijf.  In plaats daarvan raden we aan de starter kit op een netwerkschijf te zetten, zodat nieuwe gebruikers snel met OpenAC aan de slag kunnen op een werkstation, wanneer het daar nog niet is geinstalleerd.  OpenAC beschikt over een ingebouwd versiebeheerssysteem, dat ervoor zorgt dat alle gebruikers automatisch beschikken over de gewenste versie van de software. 
    31  
     30Voor details over de [Documentatie/Installatiehandleiding/Systeemeisen systeem-eisen], zie deze [Documentatie/Installatiehandleiding/Systeemeisen aparte pagina]. 
    3231 
    3332== Database Installeren ==